فوری / خفاش رشت دستگیر شد + عکس متهم در صحنه


تاریخ :یکشنبه,۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2785


حوادث رکنا: خفاش رشت پس از پیگیری های پلیسی در گیلان دستگیر شد.

فوری / خفاش رشت دستگیر شد + عکس متهم در صحنه

به گزارش گروه جنایی رکنا، بر اساس گزارشات محلی از حدود یک سال پیش یک مرد موتور سوار با ظاهری پوشیده به کلاه کاسکت و با در دست داشتن سلاح سرد (کارد) در ساعات خاصی به مغازه‌هایی در شهر رشت همچون آرایشگاه‌های زنانه، فروش پوشاک و… که توسط بانوان اداره می‌شدند مراجعه کرده و ضمن آزار و اذیت زنان به سرقت  پول و جواهرات اقدام می‌کرده است.

در همین ارتباط پرونده‌ای در کلانتری گلسار و سپس در آگاهی رشت تشکیل، ولی  کماکان جرایم این فرد ادامه یافت. که در نهایت نارضایتی مردم به فضای مجازی کشیده شد و این فرد مرموز به خفاش رشت معروف شد که ظاهرا از حدود یک هفته پیش واحد واکنش سریع پلیس امنیت گیلان واقع در میدان شهرداری رشت وارد عمل شده که خوشبختانه سه روز پیش با همکاری پلیس امنیت انزلی این مجرم خطرناک با روشهای کاملا علمی دستگیر به رشت و تحویل پلیس اگاهی استان شد.
خفاش رشت ضمن اعتراف به جنایات خود درحال حاضر مراحل بازپرسی را طی میکند.

photo_۲۰۱۸-۰۳-۲۹_۲۰-۰۹-۵۳-768x432

به گزارش گروه جنایی رکنا، سرهنگ فرهاد فلاح کریمی، رئیس پلیس  آگاهی استان گیلان با اعلام این خبر گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت  از ابتدای سال جاری از آرایشگاه‌های زنانه، بوتیک‌ها و مکان‌هایی که توسط بانوان اداره می‌شد و مقرون به آزار و اذیت جنسی بود، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت. 
این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان پس از بررسی دقیق صحنه های جرم، چهره یک مرد موتورسوار را به عنوان متهم شناسایی کردند. 
وی خاطرنشان کرد: فرماندهی انتظامی شهرستان بندرانزلی هفته گذشته موفق به دستگیری سارقی شد که به همین شیوه اقدام به سرقت می‌کرد و تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته، شباهت زیادی به عامل مزاحمت بانوان داشت اما با توجه به انکار متهم دستگیرشده،نامبرده در اجرای دستور مقام محترم قضایی برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی استان قرار گرفت. 
فلاح کریمی با تاکید بر اینکه متهم مذکور با توجه به مستندات جمع آوری شده از پرونده و تصاویر دوربین‌های مداربسته و همچنین شناسایی توسط شاکیان، چاره‌ای به جز اعتراف به جرم انتسابی نداشت، خاطرنشان کرد: نامبرده که در فضای مجازی به خفاش شب مشهور و باعث ایجاد احساس ناامنی بین شهروندان شده بود، سرانجام به جرایم خود اقرار کرد. 
این مقام انتظامی با بیان اینکه در برخی از موارد بانوان هنوز اقدام به شکایت از این متهم نکرده اند، اظهار داشت: شهروندان در صورت داشتن شکایت از این متهم می‌توانند به دایره دوم مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان گیلان مراجعه کنند. 
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان ضمن تقدیر از همکاری مستمر شهروندان با نیروی انتظامی، از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، مراتب را از طریق فوریت‌های پلیسی 110 با ما در میان بگذارند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد