مرگ عجیب 2 مسافر نوروزی در برابر یک بیمارستان


تاریخ :چهارشنبه,۸ فروردین ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1135


رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت: 2 جوان 17 و 19 ساله بر اثر مسومیت دارویی در مجاورت بیمارستان قائم شهر اسدآباد جان باختند.

 

سرهنگ اسماعیل جمشیدی روز دوشنبه یادآوری کرد: افرادی که در بیمارستان قائم اسدآباد تردد داشتند به 2 جوان که در داخل یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس مدت طولانی حضور داشتند مشکوک شده و موضوع را با مرکز فوریت های پلیسی 110 در میان می گذارند.

وی اضافه کرد: پس از حضور عوامل انتظامی در محل و باز کردن در خودرو، مشخص می شود این 2 جوان جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی اسدآباد افزود: تیم ویژه ای از پلیسآگاهی به همراه قاضی کشیک در صحنه حضور یافته و جسد این افراد برای تحقیقات بیشتر تحویل پزشکی قانونی می شود.

سرهنگ جمشیدی با بیان اینکه خانواده این 2 جوان شناسایی شدند، گفت: تحقیقات اولیه پلیس گویای این است که این افراد مسافر عبوری بودند که به علت مسمویت دارویی در بیمارستان بستری می شوند.

به گفته فرمانده انتظامی اسدآباد این افراد پس از کسب بهبودی، با رضایت خود از بیمارستان ترخیص می شوند اما پس از سوار شدن داخل خودرو مجدد دچار مشکل مسمویت شده و جان خود را از دست می دهند.

شهرستان اسدآباد در فاصله 45 کیلومتر غرب استان و در مسیر جاده همدان- کرمانشاه قرار دارد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد