ضرب و شتم شدید ماموران شهرداری مشهد هنگام تخریب یک ملک + عکس


تاریخ :جمعه,۲۰ بهمن ۱۳۹۶
تعداد بازدید :471


رکنا: عوامل اجرایی دفتر نظارت شهرداری که برای اعمال قانون به ملک پرتخلفی رفته بودند ، مورد ضرب و شتم قرار گرفته و روانه بیمارستان شدند.

ضرب و شتم شدید ماموران شهرداری مشهد هنگام تخریب یک ملک + عکس

جلال قربانی، شهردار منطقه دوم شهرداری مشهد گفت: روز گذشته عوامل اجرایی دفتر نظارت شهرداری این منطقه با در دست داشتن حکم قضایی قصد اعمال قانونی در ملکی متخلف را در خیابان شفا 58 داشتند که مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. این ملک به دلیل تخلفات پلمب شده و مالک بطور غیرمجاز اقدام به فک پلمب کرده بود.یکی از این مصدومان از ناحیه چشم و دست دچار جراحت و دیگری نیز از ناحیه سر، دست و گردن مجروح شدند و به بیمارستان انتقال یافتند.ضرب و شتم پلیس ساختمان حین اعمال قانون در این منطقه بارها اتفاق افتاده است لذا از مسئولان قضایی درخواست می شود با خاطیان قاطعانه برخورد کنند تا هر متخلفی اجازه تعرض به ضابطان را نداشته باشند و پیگیری های قانونی پیگیری خواهد شد.
دی ماه پارسال نیز چهار نقابدار با خودروی پرایدی در پارکینگ اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازها واقع در خیابان عامل مشهد با چوب و چاقو به مسئول گشت محدوده کارخانه قند حمله ور شدند و پس از مجروح کردن وی از محل متواری شدند


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد