اقدام هولناک یک مرد در خلوتگاه شیطانی زنش با یک جوان در دوبی


تاریخ :دوشنبه,۳ مهر ۱۳۹۶
تعداد بازدید :1066


رکنا: مرد سریلانکایی مقیم امارات، وقتی از رابطه پنهانی همسر جوانش با مرد غریبه‌ای باخبرشد، آنها را در خلوتگاه شیطانی‌شان با اسید هدف قرارداد.

مرد 30 ساله که مدتی قبل، همسرش را در دوبی امارات تنها گذاشته و برای کار به کشورش بازگشته بود، به طور اتفاقی تصاویر زن جوانش و مرد غریبه را در فیسبوک دید.

او که به ماجرا ظنین شده بود بدون اینکه به همسرش حرفی بزند به امارات بازگشت و با اقامت در هتلی، همسرش را به دقت تحت نظر گرفت. سرانجام این مرد که از رابطه پنهانی آن دو مطمئن شده بود با تهیه ظرف بزرگ اسید، آنها را در شارجه امارات با اسید هدف قرارداد.

به گزارش پلیس  امارات، مرد اسیدپاش که از محل متواری شده بود، در فرودگاه دستگیر شد و همسر خیانتکار او و مرد ناشناس نیز در وضعیتی وخیم در بیمارستان بستری هستند. متهم به اسید پاشی به ماموران گفت: وقتی آن دو را در وضعیت بد و عریان در اتاق خواب دیدم اسید را روی هر دوی آنان ریختم تا همسرم خیانتش را تا آخر عمر فراموش نکند


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد