عامل قتل عام تهرانسر قبل از محاکمه مُرد! + عکس


تاریخ :چهارشنبه,۲۲ فروردین ۱۳۹۷
تعداد بازدید :835


حوادث رکنا: پرونده مرد جوانی که در اقدامی هولناک همسر سابق و پسرش را به قتل رسانده بود با مرگ او بسته شد.

عامل قتل عام تهرانسر قبل از محاکمه مُرد! + عکس

به گزارش گروه جنایی رکنا، شامگاه 15 اسفند سال گذشته زن جوانی در تماس با پلیساز جنایتی وحشیانه در یکی از خیابان‌های منطقه تهرانسر خبر داد.

با اعلام این گزارش بازپرس دشتبان و تیم تحقیق راهی محل شده و در حالی با جسد پسر 8 ساله مواجه شدند که بدن نیمه جان پدرش در چند قدمی او افتاده بود. بررسی‌ها نشان داد مرد 42 ساله پس از به قتل  رساندن پسرش دست به مرگ خودخواسته زده و با ارسال پیامکی از دوستانش حلالیت طلبیده است.

لحظاتی بعد از اعلام این جنایت، گزارش کشف جسد زن جوانی چند خیابان بالاتر نیز به بازپرس شعبه دهم اعلام شد.بررسی‌ها نشان داد زن جوان، مادر پسری است که چند خیابان دورتر به قتل رسیده است.

عامل این جنایت  که مرد 42 ساله بود به بیمارستان انتقال داده شد و پس از بهبودی اعتراف کرد که به خاطر اختلاف ابتدا همسر سابقش را به قتل رسانده و بعد از آن پسرش را کشته است.متهم که به دو جنایت اعتراف کرده بود چند روز بعد از این دو قتل جان باخت و بدین ترتیب پرونده هر دو قتل بسته شد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد