شب که کنارش خوابیدم با وسوسه سفر به ترکیه و طلاهایش او را ... + عکس


تاریخ :چهارشنبه,۱۷ خرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :1647


رکنا: پسر جوان که شش سال قبل در نوجوانی دوستش را قربانی سرقت طلاهایش کرده بود دیروز پای میز محاکمه ایستاد.

شب که کنارش خوابیدم  با وسوسه سفر به ترکیه و طلاهایش او را ... + عکس

به گزارش رکنا، در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge محمد باقر قربان زاده و با حضور یک مستشار تشکیل شد نماینده دادستان کیفرخواست را خواند. وی گفت: فرشید 22ساله متهم است شش سال قبل وقتی که 16سال داشت یک پسر 17ساله به نام عزیز را در یک ساختمان نیمه کاره در خیابان تهرانپارس تهران قربانی سرقت Stealing طلاهایش به ارزش 300 میلیون تومان کرد. حالا با توجه به شناسایی نشدن اولیای دم و درخواست رییس قوه قضاییه برای وی حکم قصاص می خواهم.

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و در تشریح جزییات ماجرا گفت: 16ساله بودم و می خواستم برای زندگی به ترکیه بروم اما خانواده ام مخالف بودند. به همین خاطر چندین بار با آنها درگیر شدم. آخرین بار وقتی دعوا بین من و پدر و مادرم بالا گرفت عصبانی شدم و وسایلم را برداشتم و خانه را ترک کردم. در خیابان پرسه می زدم که با عزیز آشنا شدم. او افغان و کارگر ساختمانی بود. وقتی به او گفتم جایی برای خواب ندارم مرا به یک ساختمان نیمه کاره برد.من با عزیز درد دل کردم و به او گفتم می خواهم برای زندگی به ترکیه بروم. او هم گفت پول و طلا دارد که می تواند همراه من برای زندگی به ترکیه بیاید. من که از شنیدن حرف های عزیز وسوسه شده بودم شبانه او را با بالشت خفه کردم و چند ضربه چاقو به او زدم.

وی ادامه داد: از ترس اینکه عزیز زنده باشد چند ضربه هم چاقو به او زدم. سپس پول و طلاهایش را دزدیم. می خواستم مقدمات سفرم به ترکیه را فراهم کنم که از طریق ردیابی گوشی موبایلم بازداشت شدم.

وی ادامه داد: من حالا شش سال است که در زندانم. به خاطر بچگی دست به این قتل Murder زدم و در کانون اطلاح و تربیت متوجه شدم که اشتباه بزرگی مرتکب شده ام.

حالا چون خانواده عزیز شناسایی نشده اند رییس قوه قضاییه برایم حکم قصاص خواسته است اما من از قضات دادگاه تقاضا دارم به جوانی ام رحم کنند و مرا ببخشند. در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند

 


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد