صاحبخانه وقتی تازه داماد نبود سراغ نوعروس رفت و ...


تاریخ :دوشنبه,۲۹ خرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :3750


رکنا: مرد کفاشی که به اتهام قتل نامزد دختر همسایه‌شان با حکم قضات شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شده بود پس از تأیید حکم در شعبه 47 دیوانعالی کشور، در یک قدمی طناب دار قرار گرفت.

صاحبخانه وقتی تازه داماد نبود سراغ نوعروس رفت و ...

به گزارش گروه حوادث  رکنا، در این جنایت که یکم خرداد سال 91 در ساختمانی واقع در خیابان ابوذر تهران رخ داده بود، مردی در تماس تلفنی با پلیس  از وقوع جنایتی هولناک در خانه‌اش خبر داد. همزمان با حضور مأموران و بازپرس کشیک جنایی  در محل قتل، مرد صاحبخانه «مصطفی» - 38 ساله – که کفاش بود به پلیس گفت: چند ماهی بود که یکی از اتاق‌های خانه‌ام را به زن و مرد جوانی اجاره داده بودم. آنها یک دختر نوجوان داشتند و هر روز در اتاقشان مواد مخدر  مصرف می‌کردند. ساعتی قبل سر و صدای این زن و شوهر را شنیدم که وقتی وارد اتاقشان شدم جسد پسر جوانی را کف اتاق دیدم. زن و شوهر او را کشته و فرار کرده بودند.
درحالی که مصطفی تنها مظنون پرونده بود پلیس توانست زن و شوهر موردنظر را نیز دستگیر کند و بدین‌ترتیب پرده از راز جنایت برداشته شد.مرد جوان در بازجویی اظهار داشت: پسری که در اتاق ما کشته شد نامزد دخترم پریسا بود، اما او وقتی از دخترمان شنید که از سوی صاحبخانه مورد تعرض قرار گرفته است، عصبانی شد و در جریان درگیری با مرد کفاش به قتل  رسید.
بدین‌ترتیب عامل جنایت تحت بازجویی‌های فنی قرار گرفت و سرانجام به جنایتی که مرتکب شده بود اعتراف کرد. وی سپس در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی  اصغرزاده و با حضور قاضی توکلی – مستشار دادگاه – محاکمه شد. با توجه به درخواست قصاص برای عامل جنایت از طرف خانواده مقتول، قضات او را به قصاص محکوم کردند. این حکم مورد تأیید قضات شعبه 477 دیوانعالی کشور قرار گرفت و بدین‌ترتیب عامل جنایت در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد