راز سیاه مهمانی شبانه پژمان لو رفت/دختران و پسران با لباس شنا به آنجا رفتند


تاریخ :جمعه,۱۳ مرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :1639


رکنا: دختران و پسران جوان که در گروه تلگرامی باهم آشنا و با انتشار آگهی استخرپارتی راهی باغی شده بودند تا برنامه‌هایی که در سر داشتند اجرا کنند، به دام ماموران پلیس افتادند.

 

صاحب باغ و عامل انتشار این آگهی‌ها که یک کانال تلگرامی نیز در این خصوص تاسیس کرده بود، به عنوان متهم اصلی پرونده بازداشت شد و در دادگاه کیفری 2 استان خراسان رضوی پای میز محاکمه رفت.

آگهی خاص

مدتی قبل مرد جوانی برای به دست آوردن پول دست به کار عجیبی زد، او صاحب باغ مجللی در خارج از شهر مشهد بود و برای اجرای نقشه‌ای که در سر داشت در نخستین گام کانال تلگرامی تاسیس کرد. مرد جوان عکس زیبایی از خود در باغی مجلل به عنوان عکس پروفایلش گذاشت و چند زن و مرد جوان را دعوت به کانال تلگرامی کرد. مرد جوان که صاحب باغ بزرگی بود هنوز چند روزی از تاسیس این کانال نگذشته بود که شروع به انتشار آگهی در کانالش کرد.

این آگهی با آگهی‌های معمول فرق داشت؛ آگهی‌ای که مرد جوان منتشر کرده بود درباره استخری مجهز با تمام امکانات در حد عالی داخل باغی در اطراف مشهد بود. مرد جوان که پژمان نام داشت، تصاویر متعددی از باغ و استخرش را در کانال منتشر کرده بود.

فهرستی برای مشتریان خاص

اما وجه تمایز این تبلیغ با تبلیغات دیگر استخرها در این بود که این استخر مختلط و درحقیقت یک استخر پارتی بود. آگهی استخر پارتی، آن هم با آن همه عکس و تبلیغات متعدد کافی بود که دختران و پسران جوان خیلی زود جذب این آگهی شوند.

مرحله بعدی ثبت‌نام برای شرکت در این استخر پارتی بود. پژمان فهرستی از مشتری‌ها را فراهم کرد، البته اعضای این گروه برای عضویت باید شرایط خاصی داشته باشند.

شرکت در استخر پارتی

با پذیرش و ثبت‌نام مشتری‌ها، زمان و روز آن مشخص شد و دختران و پسران جوان درحالی که وسایل مورد نظر برای شرکت در این استخر پارتی را به همراه داشتند راهی باغی در اطراف مشهد شدند.

اما نه پژمان و نه مهمان‌هایش هرگز تصور نمی‌کردند که این قرار و مهمانی  شبانه لو رفته و پلیس  آنها را زیر نظر داشته باشد، چرا که ماموران پلیس حین رصد و گشت‌زنی در فضای مجازی با کانالی تلگرامی مواجه شدند که آگهی نامتعارفی در آن منتشر شده بود.

آگهی در‌خصوص استخر پارتی و ثبت‌نام از اعضای شرکت‌کننده در این استخر پارتی بود. آنها در ادامه تحقیقات دریافتند که صاحب باغی در اطراف مشهد با انتشار این آگهی در چند کانال و سایت، افراد زیادی را عضو گروه خود کرده. مرد جوانی از این طریق پول زیادی از مشتریانش

گرفته است.

ماموران با اطلاع از این ماجرا بلافاصله راهی محل مورد نظر شده و باغی را که قرار بود در آن استخرپارتی انجام شود را به محاصره درآوردند.

مهمان‌های این جشن که از ماجرا بی‌خبر بودند و تصورش را هم نمی‌کردند پلیس از این پارتی شبانه و خاص با خبر شود راهی باغ شدند، اما با پاتک شبانه کارآگاهان پلیس مشهد، مهمانان و صاحب باغ به دام افتادند.

دستگیری قبل از اجرای مهمانی

مهمانان این استخر پارتی و صاحب باغ منکر شرکت در استخر پارتی بودند، اما ماموران در بازرسی از ساک‌هایی که این مدعوین به همراه داشتند وسایل شنا را در ساک دختران و پسران جوان پیدا کردند و همین مساله مهر تائیدی بر این مساله بود که ماموران راه را اشتباه نرفته‌اند.

به این ترتیب صاحب باغ به خاطر انتشار آگهی و برگزاری مهمانی و استخر پارتی بازداشت شد. پرونده مرد جوان پس از تکمیل تحقیقات به دادگاه کیفری 2 استان خراسان رضوی ارجاع شد.

پژمان این بار در مقابل بازپرس امام وردی قرار گرفت و به دفاع از خود پرداخت. مرد جوان در حالی منکر انتشار آگهی و برگزاری استخر پارتی بود که مدارک و شواهد موجود در پرونده حکایت از آن داشت که پژمان صاحب باغی است که آگهی استخر پارتی را در فضای مجازی منتشر کرده و با جذب مشتری آنها را وارد باغش کرده بود که توسط ماموران دستگیر شد. بزودی حکم مرد جوان توسط بازپرس امام وردی صادر خواهد شد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


پاسخ
avator
شاهین
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۷:۲۸
همچین نوشتی راز سیاه ! انگار آدم کشتن !! بابا دست بردارید از دخالت تو زندگی خصوصی مردم. به شما چه که مردم مهمانی میگیرند.


  star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
  مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
  هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد