اقدام زشت یک مرد با همسر چاق اش


تاریخ :پنجشنبه,۵ مرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید :2216


رکنا: دختری شاد و سرزنده بودم و با پسری دوست شدم. بعد از چند وقت به خواستگاری‌ام آمد. خانواده‌ام راضی به این ازدواج نبودند، اما برای رسیدن به او پافشاری کردم تا اینکه بالأخره حرفم را به کرسی نشاندم و با او ازدواج کردم.

 

با یک دنیا عشق و آرزوهای زیبا پا به خانۀ شوهر گذاشتم. دو‌سال‌و‌نیم از زندگی مشترکمان گذشت. همسرم صبح تا شب سرکار بود و وقتی هم که به خانه می‌آمد مثل مرده‌ای متحرک بود. بارها از رفتارهای سرد و بی‌عاطفه‌اش پیش مادرم گلایه کردم، اما مادر و خواهرم دلداری‌ام می‌دادند که «اگر یک بچه بیاورید، زندگی‌تان گرم خواهد شد.».

خدا رحم کرد که بچه‌دار نشدیم. همسرم از چند ماه قبل وقتی می‌دید به او گیر می‌دهم نقشه‌ای شوم کشید. می‌دانست چقدر روی تیپ و قیافه‌ام حساس هستم؛ برای‌همین می‌گفت: «چرا این‌قدر چاق و بی‌ریخت شده‌ای؟!». یک روز پیشنهاد داد از ماده‌ای که ادعا می‌کرد مثل داروی گیاهی است استفاده کنم. او می‌گفت: «این ماده اعتیادآ‌ور نیست و در مدت کوتاهی به وزن دلخواه می‌رسی.».

اعتماد به حرف‌های شوهر نابابم سبب شد ناخواسته و ندانسته به ماده‌ای که نمی‌دانستم شیشه است اعتیاد پیدا کنم. تا به خودم آمدم دیدم روح و روان و جسمم به شیشه وابسته شده است. تازه فهمیدم شوهرم به شیشه اعتیاد دارد و برای آنکه موی دماغش نشوم و رهایش نکنم مرا هم به این منجلاب کشانده است. پوست و استخوان شده بودم. خانواده‌ام با پیگیری موضوع دریافتند چه بلایی سر خودم آورده‌ام.

با حمایت آن‌ها از این مرد ناباب طلاق گرفتم. بعد از آن به‌هم‌ریخته شدم و گاهی روح و روانم به‌هم می‌ریزد و با مادر و پدر و خواهرم درگیر می‌شوم. امروز بی‌آنکه بدانم چه می‌کنم به زن همسایه گیر دادم. با پلیس  تماس گرفتند و مرا به کلانتری ۱۳ آوردند. خودم از این وضعیت خسته شده‌ام. دوست دارم به زندگی بازگردم.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد