این 2 دزد خوش تیپ را می شناسید؟ / به پلیس تهران خبر بدهید + عکس


تاریخ :دوشنبه,۲۰ فروردین ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1998


حوادث رکنا: تحقیقات پلیس برای بازداشت دو سارق مسلح که با گروگان‌گیری در ساختمانی مسکونی در غرب تهران دست به سرقت زده‌اند همچنان در جریان است.

این 2 دزد خوش تیپ را می شناسید؟ / به پلیس تهران خبر بدهید + عکس

ساعت 11:45 روز دوشنبه 20‌شهریور‌ماه 96 بود که به مأموران کلانتری 118‌ستارخان خبر رسید سارقان مسلح به ساختمان مسکونی دستبرد زده‌اند. مأموران پلیس بعد از حضور در محل و در جریان اولین تحقیقات متوجه شدند که دو مرد حدوداً 30 ساله با تهدید اسلحه بیش از 70 میلیون تومان پول و طلا سرقت  کرده و بعد از حبس کردن گروگانگیران از محل فرار  کرده‌اند. بعد از آن بود که پرونده به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه34 در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس‌آگاهی تهران قرار گرفت. یکی از شاکیان گفت: همه ساکنان ساختمان از اعضای یک خانواده هستیم. حدود ساعت 11 بود که زنگ آپارتمان را زدند. وقتی دختر شش‌ساله‌ام در را باز کرد ناگهان دو مرد مسلح وارد شدند. آنها با تهدید شروع به ضرب و جرح من کردند و خواستند پول و طلاهایم را به آنها بدهم. یکی از آنها هم دخترم را به گروگان  گرفت و تهدید کرد در صورتی که به خواسته‌شان عمل نکنم او را با خودشان خواهند برد. لحظاتی بعد بود که پدر و مادرم همراه خواهر و خواهرزاده‌ام که در واحدهای دیگر زندگی می‌کنند و صدایمان را شنیده بودند وارد شدند.

خواهر شاکی هم گفت: من با شنیدن فریادهای خواهرم از آپارتمانش، پدر و مادرم را که در طبقه دیگر ساختمان زندگی می‌کنند با خبر کردم. بعد همراه آنها و پسرم وارد خانه خواهرم شدیم. ناگهان دو مرد مسلح را دیدم که خواهرم را در یک اتاق و خواهرزاده‌ام را در اتاق دیگر حبس کرده بودند. یکی از آنها با اسلحه من را تهدید کرد و خواست جای گاوصندوق را به آنها نشان دهم. من پول و طلاهایی که داشتم به آنها دادم و هر چه گفتم که در خانه گاوصندوق نداریم به حرفم توجه نکرد. سرانجام همه ما را در اتاقی حبس کردند و بعد از زدن اسپری فلفل از ساختمان خارج شدند.

بعد از ثبت شکایت‌ها، کارآگاهان با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته ساختمان تصاویر دو متهم را به دست آوردند. مرکز اطلاع‌رسانی پلیس‌آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: دستور انتشار دوباره تصاویر متهمان از سوی قاضی صادر شده و شهروندانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شده‌اند اطلاعات خود را از طریق شماره‌های 51055501 و 55381036 در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد