پروین در کلاس عرفان مرا بیهوش کرد و در اختیار شوهرش قرار داد/ این مرد با شکایت پرستو 25 ساله اعدام شد - اخبار داغ


تاریخ : یکشنبه,۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ تعداد بازدید :2588

حوادث رکنا: حکم اعدام مرد میانسال و حکم25سال زندان همسرش که به بهانه تاسیس یک موسسه عرفان چندین زن و دخترجوان را به دام شیطانی شان انداخته بودند در حالی دیروز در دیوان عالی کشور تایید شد که مرد میانسال چند ماه قبل با حکم دادگاه انقلاب به دار مجازات آویخته شده بود.

 

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، اوایل تابستان سال 96 دختر جوانی به نام پرستو به پلیس آگاهی تهران رفت و شکایتی را مطرح کرد.

وی گفت: مدتی پیش با مرد میانسالی به نام کمال آشنا شدم که مدعی بود به تازگی یک دفتر سینمایی تاسیس کرده است. من به دفتر وی در خیابان گاندی که هیچ تابلویی نداشت رفتم تا بیشتر با او و همسرش پروین آشنا شوم. آنها می گفتند در دفتر تازه تاسیس شان کلاس های عرفانی برگزار می کنند و می توانند بسیاری از مشکلات روحی، روانی و حتی گرفتاری های شخصی را حل کنند.من قبول کردم در کلاس هایشان شرکت کنم. پول هنگفتی هم به عنوان شهریه پرداختم. بعد از مدتی شرکت در این کلاس های این زوج، پروین با من صحبت کرد. او با حرف هایش راضی ام کرد تا برای سیر کردن مراحل عرفان خودم را در اختیار همسرش قرار دهم.

دختر جوان گفت: پروین ابتدا کلماتی نامفهوم به زبان آورد و سپس دارویی خواب آور به من خوراند. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم مورد آزار قرار گرفته ام. من به آنها اعتراض کردم اما آنها می گفتند این مرحله ای از درمان افسردگی و گره گشایی از مشکلات روانی است. وقتی به پزشک مراجعه کردم و متوجه شدم واقعا تحت آزار قرار گرفته ام تصمیم گرفتم از این زوج شکایت کنم.

به دنبال اظهارات تکان دهنده این دختر تلاش برای ردیابی زوج شیطان  صفت آغاز شد. کمال و همسرش بازداشت شدند و در این میان تعدادی زن و دختر جوان شکایت های مشابهی را به پلیس ارائه دادند.

آنها گفتند زن جوان با حرف هایش ما را خام می کرد تا تسلیم خواسته های او و همسرش شویم. سپس پول شهریه را بر می داشت و ما را در اختیار همسرش قرار می داد. این زوج برای جنایت های سیاه شان از قبل با نقشه کشیده بودند.

با تجمیع شکایت ها و با توجه حساسیت موضوع پرونده در دادگاه انقلاب مورد بررسی قرار گرفت وکمال به اعدام محکوم شد. در حالی که بسیاری از شاکی ها به خاطر آبرویشان از شکایت صرف نظر کرده بودند پرونده این جنایت سیاه به شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

زن و شوهر شیطان صفت پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شدند و قضات دادگاه کمال را به اعدام و همسرش را به 25 سال زندان  محکوم کردند. این حکم برای بررسی به دیوان عالی کشور فرستاده شده بود که کمال اواخر بهمن ماه سال 96 با حکم دادگاه انقلاب به دار مجازات آویخته شد. دیروز حکم اعدام وی به اتهام تجاوز به عنف و حکم زندان همسرش در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.


منبع: رکنا

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده فریز کردن لیمو :پس از خواندن این مقاله همه لیمو هایتان را فریز خواهید کرد


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد