پرسه زنی دوجنسه ها در یکی از خیابان های مرکزی تهران ؟ / پاسخ پلیس تهران بزرگ


تاریخ :پنجشنبه,۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2006


حوادث رکنا: پلیس تهران در خصوص ماجرای ناهنجاری های شدید اخلاقی در حد فاصل خیابان طالقانی تا انقلاب توضیحاتی ارائه کرد.

 

به گزارش گروه حوادث  رکنا، مرکز اطلاع رسانی پلیس  تهران بزرگ در خصوص مطلب منتشر شده در فضای مجازی که گفته بود" پلیس هم جرات ورود به این خیابان راندارد" اعلام کرد: طی بازدیدهای مکرر انجام شده توسط پلیس محرز گردید؛ حد فاصل خیابان طالقانی تا انقلاب موارد ناهنجار شدید اخلاقی از جمله استقرار" دو جنسه ها" و ... مشاهده نشده است.
بنا بر اعلام این مرکز؛ طی بازدید ها و بازرسی ها از محل و کافی شاپهای موجود در آن محدوده، مشخص شد که برخی از آنها فاقد پروانه کسب بوده و برخی نیز خلاف مقررات، از خانم ها به عنوان گارسون استفاده می نمایند که تذکرات لازم داده شد و نسبت به اِعمال قانون واحد های متخلف نیز اقدامات لازم صورت می گیرد.
شایان ذکر است :برخی از دانشجویان که به واسطه استقرار دانشکده های هنر در آن جا تردد می نمایند از پوشش نامناسب ظاهری برخوردار بوده و شئونات اسلامی و اخلاقی را رعایت نمی کنند که ارشاد و تذکرات لازم نیز در این خصوص داده شد؛ هر چند که خودرو های امنیت اخلاقی همواره در محدوده، در حال گشت زنی هستند و با جرایم مشهود در سطح خیابان از نظارت بر اماکن و صنوف و تعرض برخی از اراذل و اوباش به حریم خصوصی مردم گرفته تا شبکه های فساد و توزیع مواد مخدر  و ... برخورد قانونی می کنند. 


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد