14 ساله بودم که از جمشید 70 ساله باردار شدم! - اخبار داغ


تاریخ : شنبه,۲۱ بهمن ۱۳۹۶ تعداد بازدید :1364

حوادث رکنا: زن جوان که سرنوشت تلخی دارد وقتی برای تامین هزینه های زندگی خودش و فرزندش به مشکل خورد تسلیم وسوسه شیطانی شد.

همواره با سختی و رنج زندگی کرده ام اما همه تلاشم این بود که فرزندم را با نان حلال بزرگ کنم به همین دلیل از دوران جوانی در خانه های مردم کار می کردم تا دست نیاز پیش دیگران دراز نکنم ولی نمی دانم آن روز چگونه تحت تاثیر وسوسه های شیطان قرار گرفتم برای آن که همسر معتادم را خوشحال کنم دست به چنین کاری زدم و همه آبرو و اعتبارم را از بین بردم.

هنوز دو سال بیشتر از ترک تحصیلم نگذشته بود که فهمیدم پدرم در حال تدارک مراسم عروسی است. آن زمان 11 سال بیشتر نداشتم و نمی دانستم که آینه و شمعدان ها را برای مراسم عقدکنان من خریده اند. هنوز فکر می کردم پوشیدن لباس سفید عروسی یک بازی کودکانه است اما همه چیز واقعیت داشت وکنار من جمشید 70 ساله به عنوان داماد روی صندلی نشست و هنگامی که با اشاره اطرافیانم «بله» را گفتم نمی دانستم که پدرم برای گرفتن شیربهای بیشتر از مردی که نوه‌هایش از من بزرگ تر بودند مقدمات ازدواج من و او را فراهم آورده است.
سه سال بعد درحالی که باردار شده بودم آرام آرام می فهمیدم که چه بلایی به سرم آمده است. خلاصه چهار سال بعد از آن پیرمرد طلاق گرفتم و به خانه پدرم بازگشتم اما او در جاده سرد و یخ زده اعتیاد گم شده بود و چند سال بعد ، به امید روزگاری بهتر بار و بندیلم را بستم و به یک شهر بزرگ مهاجرت کردم. 19 سال بیشتر نداشتم که خانه ای را در حاشیه شهر اجاره کردم و برای گذران امور زندگی به کارگری در منازل مردم پرداختم. همه تلاشم را می کردم تا پسرم همانند من در حسرت درس و مدرسه باقی نماند.
می خواستم با روزی حلال بزرگش کنم به همین دلیل هم هیچ گاه به فکر ازدواج نیفتادم و با آن که سن کمی داشتم به همه خواستگارانم جواب منفی می دادم.

پسرم بزرگ تر می شد و من از دیدن قد و قامت او لذت می بردم تا این که حدود شش سال قبل به عنوان خدمت گزار در یک مدرسه دخترانه مشغول کار شدم. در حالی که پسرم تحصیلاتش را در دوران متوسطه به پایان رسانده بود من هم به خواستگاری فردی به نام «مرتضی» پاسخ دادم و به عقد موقت او درآمدم اما هنگامی متوجه اعتیاد شدید او شدم که دیگر موضوع ازدواجم در بین اطرافیان و دوستانم پیچیده بود و من به راحتی نمی توانستم از او طلاق بگیرم، از سوی دیگر باید مخارج اعتیاد او را هم تامین می کردم همه این ها درحالی بود که پسرم نیز پس از چند سال در یکی از دانشگاه های غیردولتی مشغول به تحصیل شده بود. با این وجود سختی ها را تحمل می‌کردم تا این که چند روز قبل وقتی در حال نظافت مدرسه بودم چشم ام به یک دستگاه تلفن همراه گران قیمت افتاد تحت تاثیر وسوسه های شیطانی آن را سرقت کردم تا مرتضی خرج اعتیادش کند


منبع: رکنا

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … قرص كلرديازپوكسايد چیست؟ ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد