رازهای شاد زندگی کردن - سلامت روان


تاریخ : جمعه,۱۵ مرداد ۱۳۹۵ تعداد بازدید :1070

شادی چیزی نیست که کسی آن را به ما هدیه دهد و یا از جایی کسب کنیم. این تنها یک حس است که خودمان باید در خود ایجاد کنیم. حتما در اطراف خود افراد زیادی را می بینید که نقاط مثبت زندگیشان بسیار زیاد است اما باز هم شاد نیستند. ما باید احساس شادی را درک کرده، یاد بگیریم و آن را به کار گیریم. برای شاد زیستن در ابتدا باید شکر گزار بود، اگر کمبود و نقصی در زندگی ما باشد حتما چیزهایی هم هستند که می توان از داشتن آن ها خوشحال بود. هنگامی که برای داشتن آن ها خدا را شکر می کنیم، یعنی قدر دانستیم و این حس، انرژی مثبت را برای داشتن چیزهای بیشتربه ما بر می گرداند. از انجام کارهای بد مانند بدبینی، دروغ، خیانت، حسادت، دزدی، غیبت، تهمت، دشمنی، بددلی و... پرهیز کنیم و جای آن خوش بینی، مهربانی، بخشش، تعهد، قدردانی و... را جایگزین کنیم. از معاشرت با آدم هایی که افکار منفی دارند و در گفتارشان مدام از جمله های منفی استفاده می کنند، خودداری کنیم و جای آن در جمع هایی حضور داشته باشیم که در آن جا خوشحالیم. از دیگران توقع نداشته باشیم، ما خودمان سبب خوشحالی و ناراحتی خود هستیم. پذیرفتن این که هیچ چیز در دنیا ثابت نیست و همه چیز در حال گذر و تغییر است، باعث می شود که چیزی ما را ناراحت نکند.


منبع: پورتال پادرا

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید چند تمرین برای درمان افتادگی سینه سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! قرص كلرديازپوكسايد چیست؟ نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد