رفع عطش با مصرف عرق بیدمشک - تغذیه


تاریخ : چهارشنبه,۱۰ تیر ۱۳۹۴ تعداد بازدید :984

عضو انجمن علمی طب سنتی ایران گفت: بیدمشک مقوی مغز, قلب و بازکننده انسدادهای کبدی است و به رفع عطش, سردرد, رفع اختلالات خواب و تقویت معده کمک می‌کند، همچنین عرق بیدمشک تقویت کننده نیروی جنسی در گرم مزاجان است.

بیدمشک از دیدگاه طب سنتی طبیعت آن سرد و تر است. مقوی قوای مغزی و قلب، مفرح روح و ملین مزاج است و برای رفع سردردهای گرم مزاجان مفید است.خواص بیدمشک-از نظر خواص؛ بیدمشک مقوی مغز, قلب و بازکننده انسدادهای کبدی است.

-مصرف بیدمشک در رفع برخی از سردردها مفید است-به رفع عطش و تقویت معده کمک می‌کند.

-برای رفع بیماری‌های گرم نافع است.-عرق بیدمشک از مصرف میوه آن مفیدتر است.

-بیدمشک مدر است و برای رفع اختناق رحم, درد مفاصل و نقرس مفید است.-دم کرده برگ بیدمشک به رفع اسهال خونی کمک می‌کند، همچنین مصرف آن برای افرادی که تپش قلب آنها ناشی از گرمی مزاج است مفید است.

در این باره ندا عشایری عضو انجمن علمی طب سنتی ایران در عطارنامه آورده است: برای کاهش مصرف تب و درد و التهاب یک قاشق مرباخوری از گرد پوست بید را در یک لیوان آب سرد به مدت 8 ساعت خیس کرده و پس از صاف کردن روزانه 3 بار استکان از آن خورده شود. این محلول تلخ و قابض است که می‌توان با عسل و آب مخلوط کرد.

-عصاره بیدمشک برای رفع اختلالات خواب و ناراحتی‌های اعصاب یا عادت‌ ماهیانه دردناک مفید است.-بوییدن گل‌های بیدمشک مقوی مغز و از بین برنده بادها و گازهای غلیظ است.-عرق بیدمشک تقویت کننده نیروی جنسی در گرم مزاجان است.


منبع: http://www.salamatnews.com

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید چند تمرین برای درمان افتادگی سینه سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! قرص كلرديازپوكسايد چیست؟ نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد