خوردن این معجون به صورت ناشتا باعث لاغری می‌شود


تاریخ :پنجشنبه,۳۰ دی ۱۳۹۵
تعداد بازدید :1147


سم زدایی از کبد عامل مهم و اساسی در سوزاندن چربی به شمار می‌رود زیرا کبد به سوزاندن چربی‌های ذخیره شده در بدن کمک می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، معمولا با گرفتن رژیم‌های لاغری دوست داریم که هر چه سریع‌تر وزنمان کم شود و به تناسب اندام ایده‌ال برسیم اما برای رسیدن به این هدف مطلوب باید مسیر صحیحی انتخاب شود که معمولا این مسئله با چالش‌های فراوانی روبه رو است.

یکی از مواردی که معمولا در رژیم‌های غذایی مغفول واقع شده کم توجهی به وعده غذایی صبحانه است در حالی که مصرف سبزی‌جات در این وعده غذایی تاثیر چشمگبری براب رسیدن به وزن ابده آل دارد.

با توجه به نقش مهم وعده صبحانه در تناسب اندام، آزمایشاتی برای استفاده بهینه از این وعده انجام شده که نشان میدهد مصرف سبزی‌جات در این زمان برای دستیابی به ابن هدف مطلوب ضروری است.

براساس نتایج یکی از مطالعات انجام شده نوشیدن روزانه یک لیوان از این معجون با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را تا مقدار زیادی افزایش می‌دهد.

  • مواد لازم:

1.یک عدد کدو سبز بزرگ
2.سه عدد خیار
3.یک عدد سیب ترجیحا سبز

برای استفاده از این معجون برای تناسب اندام یک عدد کدو سبز بزرگ، سه عدد خیار و یک عدد سیب ترجیحا سبز را با هم مخلوط‌کرده آن را به صورت مایع استفاده کنید این معجون برای سوزاندن کالری استفاده و ویتامین‌ها و مواد معدنی را به بدن می‌رساند، و علاوه بر این، با استفاده از آن شما می‌توانید تا حد زیادی کاهش وزن داشته باشید.


منبع:همشهری

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد