این 5 عادت روزانه شما را چاق می کند - تناسب اندام


تاریخ : یکشنبه,۲۴ خرداد ۱۳۹۴ تعداد بازدید :766

برخی از عادت های روزانه شما باعث می شود که شما چاق شوید و عللی هستند که باعث اضافه وزن و چاقی در شما می شوند. اگر اخیرا دچار اضافه وزن شده اید، شاید به خاطر دلایل زیر باشد:

– لقمه های بزرگ:

 کسانی که لقمه های بزرگتری می خورند، در مقایسه با افرادی که لقمه های کوچکتری برمیدارند، کالری بیشتری دریافت می کنند. پس وقتی یک لقمه برمیدارید و در دهان می گذارید، آن را درست بجوید تا سریعتر احساس سیری کنید.

– به اندازه کافی آب نمی نوشید: 

افرادی که در طول روز آب کمتری مصرف می کنند، بیشتر مستعد این هستند که اضافه وزن بگیرند، به این دلیل که آب سموم (که باعث احساس پف کردگی و نفخ در شما می شوند) را از بدن بیرون می کند.

– در بشقابی بزرگ غذا میخورید: 

کسانی که در بشقاب های بزرگ غذا می خوردن بیشتر از کسانی که در بشقاب های کوچک غذا میخورند بیشتر دچار اضافه وزن می شوند.بشقاب بزرگتر به معنای غذای بیشتر است. پس بهترین روش برای کنترل گرسنگی این است که در بشقابی کوچک غذا میل کنید.

– به اندازه کافی استراحت نمی کنید:

 اضافه وزن فقط به عادات غذایی محدود نمی شود. کسانی که به اندازه کافی نمی خوابند هم امکان دارد درگیر اضافه وزن شوند. آیا می دانستید که بدن شما حتی وقتی در خواب هستید هم چربی می سوزاند؟ پس ، حالا که میدانید، آنچه که لازم است را انجام دهید!

– با دوستان نامناسبی بیرون می روید:

 اگر با کسانی نشست و برخاست می کنید که از نوشیدنی ها و غذاهای ناسالم استفاده میکنند، پس باید بدانید که ممکن است دچار اضافه وزن شوید (طبق تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است). شما همان غذایی را می خورید که دوستانتان سفارش می دهند، چون انتخاب دیگری ندارید.


منبع: http://www.javaneirani.com

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … قرص كلرديازپوكسايد چیست؟ ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد