با یک نوشیدنی ترکیبی و مفید کلیه هایتان را پاکسازی کنید


تاریخ :پنجشنبه,۱۰ اسفند ۱۳۹۶
تعداد بازدید :1017


، برای تهیه این نسخه از روش پیشنهادی استفاده کنید و به نکات مهم عنوان شده توجه کنید با ترکیب جعفری و لیمو و عسل می توانید نوشیدنی مفید کلیه را آماده کنید.

به گزارش بهداشت نیوز، با ترکیب جعفری و لیمو و عسل می توانید نوشیدنی مفید کلیه را آماده کنید ، برای تهیه این نسخه از روش پیشنهادی استفاده کنید و به نکات مهم عنوان شده توجه کنید.

روزانه ۲ کلیه ۱۲۰ تا ۱۵۰ لیتر خون را تصفیه و سموم را از طریق ادرار دفع می کنند متاسفانه سبک زندگی ناسالم باعث تجمع سموم و تخریب عملکرد کلیه ها می شود. بنابر این برای حفظ سلامت کلیه ها جلوگیری از بیماری های کلیوی و سنگ کلیه و تجمع سموم در بدن نباید کلیه ها بدون آب و مایعات بمانند.

نوشیدنی مفید کلیه با جعفری و عسل و لیمو
آنچه نیاز دارید:
برگهای تازه جعفری
۸ فنجان اب تصفیه شده
۲ قاشق غذاخوری عسل
آب نصف لیمو تازه را طبق روش زیر استفاده کنید

نحوه آمادگی
جعفری ها را شسته و درشت خرد کنید و بگذارید آب با حرارت متوسط بجوشد.
وقتی شروع به جوشیدنبا جعفری و لیمو نوشیدنی مفید و پاکساز کلیه آماده کنید کرد برگ هارا داخل آن بیاندازید و شعله را کم کنید اجازه دهید ۱۰ دقیقه کم کم بجوشد
بعد می توانید لیمو وعسل رابرای مزه دار کردنش هنگام سر وبه آن اضافه کنید .
پیشنهاد می شود روزانه یک یا دو فنجان از این را بنوشید این نوشیدنی را می توانید داخل شیشه ای در یخچال به مدت یک هفته نگه دارید.

نکته

اگر ناراحتی کلیه یا هرگونه بیماری دیگری دارید که در حال مصرف کردن این دارو هستید قبل از مصرف چای جعفری با پزشک مشورت کنید .

زنان باردار باید از خوردن چای جعفری خودداری کنند چون موجب سقط جنین میشود.

پاکسازی کلیه با مصرف آب زیاد

مهم ترین کار برای سم زدایی منظم و پاکسازی کلیه ها، مصرف هر چه بیشتر آب طبیعی است. نوشیدن ۸ لیوان آب در روز می تواند کار کلیه ها را در پاکسازی سموم بدن آسان کند که در نتیجه، ادراری شفاف و فاقد هرگونه بوی تند و زننده ایجاد می شود.

کافئین و نوشیدنی های گازدار به جای آب

مایعاتی مثل نوشابه های گازدار و یا نوشیدنی های حاوی کافئین هرگز نمی توانند جایگزین های مناسبی برای آب باشند. همچنین، بسیاری بر این باورند که انواع چای وآبمیوه های مختلف می توانند به سم زدایی کلیه ها کمک کنند. اما از لحاظ پزشکی ثابت شده که تنها آب طبیعی به این فرآیند یاری می رساند.

نگاهی به خواص جعفری
ممکن است اشتها را تحریک، گوارش را بهبود و ادرار و جریان قاعدگی را افزایش دهد. همچنین خواص زیر در مورد جعفری به احتمال زیاد وجود دارد.

دفع سنگ کلیه
رفع عفونت های دستگاه ادراری
رفع ترک خوردگی و شکاف های دهان
کبودی
رفع نیش حشرات
رفع مشکلات گوارشی
قاعده آور
رفع اختلالات کبدی
درمان آسم
درمان سرفه


منبع:بهداشت نیوز

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد