دندان درد و وزوز گوش را در ۳ دقیقه درمان کنید


تاریخ :جمعه,۴ مرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1130


به کمک فشار چند نقطه بدن به مدت ۳ دقیقه سردرد، سرگیجه و وزوز گوش را درمان کنید.

به گزارشبهداشت نیوز،طب فشاریاز عهد باستان در بسیاری از طب های سنتی مورد استفاده قرار می گرفته است، بر اساس این طب با فشار برخی نقاط بدن می توان به بهبود عملکرد اعضای بدن و درمان برخی بیماریها کمک کرد.

طب فشاری بر اساس طب سوزنی ایجاد شده است، در این طب باستانی با فشار برخی نقاط بدن اعصاب تحریک میشوند و با بهبود گردش خون به تسکین دردها، بهبود خواب، درمان سر درد و وزوز گوش کمک میکنند.

نقطه ای که سردرد و میگرن را تسکین میبخشد
چشم سوم یکی از نقاطی است که برای تسکین سردرد و حملههای میگرنی استفاده میشود، کافی است تا این نقطه که در بین ابروهای شما و بالای بینی قرار دارد فشار دهید تا با بهبود عملکرد رگهای خونی و اکسیژن رسانی بهتر تاثیر آنراببینید.

دو روش برای بهبود عملکرد گردش خون در نقطه چشم سوم وجود دارد؛ روش اول با انگشت اشاره خود نقطه چشم سوم خود را ۶۰ ثانیه فشار دهید و در روش دوم که در ایجاد آرامش موثر است کافی است تا بدون بلند کردن انگشت خود این نقطه را ماساژ دهید تا اثر آرام بخشی آن را مشاهده کنید.

==============

درمان وزوز گوش و گرفتگی عضله
فشار نقطهدروازه آگاهی (Gates of consciousness)در بهبود عملکرد و گرفتگی عضلهها تاثیر دارد همچنین فشار این نقطه به تسکین سردرد و گرفتگی عضلات گردن کمک میکند، افزون بر این فشار این نقطه در درمانسرگیجه،درد چشمووزوز گوشموثر است؛ کافی است تا به مدت ۵ ثانیه با انگشت دو دست خود این نقطه را فشار و سپس به مدت ۳ دقیقه این نقطه را ماساژ دهید.

درمان وزو وز گوش

با فشار این نقطه خوب بخوابید
نقطه GV۱۶ بین سر و گردن فواید بسیاری در سلامت بدن شما را خواب راحت، بهبود عملکرد دستگاه گوارش، تسکین سردرد، دندان درد و دردهای عضلانی و بهبود عملکرد سیستم گردش خون از تاثیرات طب فشاری در این نقطه است؛ برای استفاده از این روش و تاثیرات مثبت آن کافی است تا یک قطعه یخ را به مدت ۳ ثانیه در این قطعه فشار دهید پس از این کار به سرعت نتیجه آن را شاهد خواهید بود.

درمان سردرد


منبع:بهداشت نیوز

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد