یک نسخه ساده گیاهی برای درمان زود انزالی


تاریخ :سه شنبه,۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
تعداد بازدید :547


در این مطلب یک نسخه ساده گیاهی برای درمان زودانزالی آموزش داده شده است.

به گزارش بهداشت نیوز سلامت جنسی هر فردی تابع عوامل و متغیر های مختلفی است و برخورداری از سلامت و تعادل جنسی می تواند نشانه ای از سلامت جسمی و روحی نیز باشد به گونه ای که بسیاری از بیماریها و اختلالات جسمی و روحی به صورت مستقیم باعث مشکلات جنسی نیز می شوند.

اما امروزه یکی از اختلالات جنسی که بسیاری از افراد از آن رنج می برند، "زودانزالی" است به گونه ای که بسیاری برای درمان این مشکل، متوسل به خرید و مصرف انواع و اقسام قرص ها، کپسول ها، ژل ها و اسپری های شیمیایی می شوند که به صورت گسترده به عنوان درمان زود انزالی تبلیغ می شوند.

متأسفانه در بسیاری از موارد استفاده از اقلام تأثیرات مقطعی مثبتی در فرد دارند و همین امر باعث مداومت در استفاده از آنها می شود اما مداومت و زیاده روی در مصرف این اقلام باعث ایجاد نارسایی ها و اختلال های بسیار شدید جنسی بعدی در فرد می شود.

در طب سنتی برای درمان زودانزالی، نسخه های مختلفی وجود دارد؛ یکی از این نسخه های ساده و در دسترس، استفاده از "دمنوش گل شقایق همراه با دارچین" است که مصرف روزانه یک لیوان از این دمنوش می تواند در رفع این مشکل مؤثر باشد.


منبع:بهداشت نیوز

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد