کتایون ریاحی | ابی در مراسم عجیب ممنوع‌الکاری کتایون ریاحی! | مجله پادرا

ابی در مراسم عجیب ممنوع‌الکاری کتایون ریاحی! + عکس


تاریخ :دوشنبه,۷ بهمن ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1709


برای چندمین بار است که شایعه ممنوع الکاری کتایون ریاحی در شهر پیچیده است؛ این بار می گویند پای دختر خواننده افغان در میان است. البته اشتباه می کنند. چرا؟ این گزارش را بخوانید کتایون ریاحی به گزارش پندار آنلاین:

از ساعاتی پیش خبری در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که از اساس اشتباه است. ویدیویی از کتایون ریاحی را منتشر می کنند و می نویسند که او بابت انتشار این ویدیو، ممنوع الکار شده است. اساسا این ویدیو، نه تازه است و نه آن طور که ادعا شده، آوازخوانیِ ریاحی است. این ویدیو مربوط به دابسمشی است که این بازیگر تیرماه سال گذشته به مناسبت روز دختر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده بود. ریاحی به همراه دیگر بازیگر سینمای ایران پرند زاهدی، روی ترانه ای از مژگان عظیمی، خواننده افغانستانی، لب خوانی کرده بود؛ ترانه ای اعتراضی در ادامه جنبش برابری خواهی زنان در جهان.

پیگیری هادرباره احتمال ممنوع الکاری کتایون ریاحی البته به نتیجه ای نرسید، اما این را مطمئنیم که اگر هم چنین اتفاقی افتاده باشد، کوچک ترین ارتباطی با انتشار این ویدیو ندارد. چرا که اولا مربوط به بیش از یک سال و نیم پیش است و دوم این که آوازخوانی نیست و لب خوانی است. و مهم تر از همه این که اساسا کتایون ریاحی کاری نمی کند که ممنوع الکار شده باشد. او مدت هاست طی اعلامی رسمی، از بازیگری خداحافظی کرده است.


منبع:پندار آنلاین

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد