اخبار هنرمندان | تجاوز کارگردان مشهور به بازیگر زن در اتاق هتل + عکس | مجله پادرا

تجاوز کارگردان مشهور به بازیگر زن در اتاق هتل + عکس


تاریخ :چهارشنبه,۱۵ آبان ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1818


حوادث رکنا: کارگردان نام آشنای سینما که چندی پیش از اتهام تجاوز جنسی به یک بازیگر تبرئه شده بود با شکایت دوباره قربانی به دادگاه فراخوانده شد.

تجاوز کارگردان مشهور به بازیگر زن در اتاق هتل + عکس

به گزارش رکنا،در ماه می 2018 سند فن روی بازیگر هلندی از "لوک بسون" به اتهام آزار و اذیت جنسی شکایت کرد. بازیگر جوان مدعی شد چندی پیش این کارگردان 60 ساله به بهانه مذاکره درباره یک فیلم، او را به هتلی در پاریس دعوت و از وی پذیرایی کرد.

"سند" در این رابطه گفت: آن روز پس از کمی گفتگو درباره کار، وقتی چای را نوشیدم سرم کمی گیج رفت و دیگر چیزی نفهمیدم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم که "لوک" به من دست درازی کرده است. آن زمان به خاطر جایگاهم در سینما شکایتی نکردم اما آزارهای کارگردان هوسباز تمامی نداشت و بارها مرا تحت فشار قرار داد تا با او رابطه داشته باشم. اما دیگر از دست رفتارهای "لوک" به ستوه آمدم و تصمیم گرفتم از او شکایت کنم.

تجاوز

در دادگاهی که 9 ماه پیش برای رسیدگی به اتهامات "لوک بسون" برگزار شد این کارگردان، تمامی اظهارات "سند" درمورد تجاوز جنسی را رد کرد و آن را ساخته ذهن وی دانست. البته "لوک" رابطه با این زن را رد نکرد اما مدعی شد هر اتفاقی که بین آن دو افتاده با تمایل و رضایت این بازیگر بوده است.

لازم به ذکر است این پرونده در آن زمان به دلیل عدم وجود اسناد و مدارک کافی مختومه اعلام شد و شکایت "سند" به جایی نرسید. این در حالی بود که به ادعای یک سایت خبری فرانسه، هشت زن دیگر (دو دستیار سابق این کارگردان، دو بازیگردان، دو دانشجو، یک بازیگر زن و یک زن علاقه مند به بازیگری) نیز آزارهای جنسی این کارگردان مشهور را تأیید کرده اند. یکی از این زنان که در آمریکا اقامت دارد، مدعی است که سال ۲۰۰۲ در اتاق تست بازیگری ناچار شده از دست آزارهای "بسون" فرار کند.

بازیگر هلندی هفته گذشته با شکایت مجدد از "لوک بسون " پرونده را دوباره به جریان انداخته است. او در مصاحبه ای گفت: اینبار قاضی مستقل به پرونده رسیدگی می کند و پرونده من دیگر رد نمی شود.

با شکایت مجدد این زن ، "تیری مارمبرت" وکیل کارگردان مشهور به خبرنگار ایندیپندنت گفت: همانطور که قبلا هم گفتم آقای "بسون" بیگناه است و به احتمال خیلی زیاد نتیجه این دادگاه همانند دادگاه قبلی خواهد شد.

گفتنی است "لوک بسون" کارگردان و فیلمساز مشهور در فرانسه است که آثاری چون تاکسی ، عنصر پنجم ، لئون ، و دختری به نام نیکیتا را در کارنامه هنری خود دارد. آخرین اثر سینمایی او والرین و شهر هزار سیاره است که با بودجه ای عظیم ساخته شد اما در گیشه به موفقیت چندانی دست پیدا نکرد.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد