اخبار هنرمندان | دلیل تکان دهنده شهرت خواننده زن | مجله پادرا

دلیل تکان دهنده شهرت خواننده زن / او خودش را به شیطان فروخت+ تصاویر


تاریخ :یکشنبه,۱۰ آذر ۱۳۹۸
تعداد بازدید :427


رکنا: چند سال پیش لیدی گاگا به حضورش در سازمان سرّی روشن ضمیران: illuminati اعتراف کرد. این سازمان به یک فرقه شیطان پرستی تعلّق دارد. لیدی گاگا وقتی نوجوان بود تصمیم گرفت تا خطرناک ترین تجربه تمام زندگی خود را مرتکب شود و روح خود را به شیطان بفروشد تا به ادعای خودش بتواند با این روش به ثروت و شهرت دست پیدا کند.

دلیل تکان دهنده شهرت خواننده زن / او خودش را به شیطان فروخت+ تصاویر

به گزارش رکنا، لیدی گاگا خواننده ای ناشناس بود، او در یک کنسرت موسیقی با مردی از گروه illuminati آشنا می شود. او از لیدی گاگا می خواهد تا با او ازدواج کند و به عضویت فرقه دربیاید و معامله شیطانی را انجام بدهد، و فقط در این صورت است که می تواند به موفقیت، ثروت و شهرت بسیاری دست پیدا کند. لیدی گاگا این معامله را بدون شک و تردید می پذیرد و با آن مرد ازدواج می کند و معامله شیطانی را انجام می دهد.

شایعات زیادی درباره لیدی گاگا وجود دارد. می گویند نام اصلی او "استفانی گریمانوتا" است. او یک خواننده هم سن خود را کشت و شخصیت او را دزدید و آن را در وجود خود مجسّم کرد. به عبارت دیگر شخصیت خواننده مقتول در جسم تازه (لیدی گاگا) تناسخ یافت. آن خواننده ناشناس و جوان "لانا مورگانا" نام داشت. آن دو همزمان با هم کار موسیقی را شروع کردند و یک اثر مشترک و یک مدیر برنامه مشترک داشتند. لانا نیز مانند لیدی گاگا لباس های عجیب و غریب می پوشید، او در سن ۱۹ سالگی به طور مشکوک و غافلگیر کننده ای با سقوط از طبقه دهم هتل خودکشی کرد. گفته می شد او پس از مصرف مواد مخدر خودش را کشت.

لیدی گاگا

افراد طرفدار نظریه توطئه بر این باورند لیدی گاگا مسبّب این قتل بود و شخصیت لانا که فرد عجیب و غریبی بود را دزدید. درست در سال ۲۰۰۸ میلادی و کمی بعد از مرگ لانا ستاره موفقیت لیدی گاگا درخشیدن گرفت. برخی می گویند لیدی گاگا با همکاری سازمان illuminati لانا را سر به نیست کرد. زیرا لیدی به او شدیداً حسادت می کرد و می خواست رفتار ها و شخصیت او را تقلید کند، خانواده لانا هنوز هم ادعا می کنند دخترشان لانا خودکشی نکرده، آن ها لیدی گاگا را در ماجرای مرگ دخترشان دخیل می دانند.

لیدی گاگا


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد