وقتی رییس جمهور دلِ «آزاده نامداری» را می‌شکند!+عکس - هنرمندان


تاریخ : سه شنبه,۵ تیر ۱۳۹۷ تعداد بازدید :1317

وقتی رییس جمهور دلِ «آزاده نامداری» را می‌شکند!+عکس

به گزارش اکونا پرس،آزاده نامداری با انتشار عکس دوم در اینستاگرامش نوشت: من آدم سیاسی ای نیستم، آگاهی سیاسی با متخصص سیاسی فرق داره،من یه شهروندم، یه کسی که داره تو این هوانفس میکشه، ازپشت پرده و..خیلی چیزا بیخبرم،اما دلم شکسته،من بین مردمی زندگی میکنم که وقتی منو میبین از دردهاشون میگن، از ورشکستگی،از سفره های کوچیکشون، از رویاهای به باد رفته شون..قلبم تو فشاره، آقای روحانی میدونید بخاطر دفاع از شما سر جریان افطاری چقدر فحش خوردم؟ میدونید چند تا از دوستام آنفالوم کردن؟ تنها شدم چون بهتون ایمان داشتم،حالا ولی شرمنده ی مردمم که دلشون به یارانه خوشه،حق ما این بود؟؟؟ نبود، ما امید داشتیم اونم ازمون گرفتن،نمیدونم کی،اما بدون امید زندگی پوچه. پ.ن.جناب رئیس جمهور باما حرف بزن بخدا این حق مانیست،نیست.


منبع: اکوناپرس

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


پاسخ avator
نیره
۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷:۲۹
غلط زیادی نمودی


پاسخ avator
شوهر کش
۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳:۱۲
سلام اگه فکر میکنی بتونی دوباره شوهر کنی سخت در اشتباهی


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده فریز کردن لیمو :پس از خواندن این مقاله همه لیمو هایتان را فریز خواهید کرد


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد