بهترین قرص غضروف ساز چیست؟


تاریخ :یکشنبه,۱ مهر ۱۳۹۷
تعداد بازدید :5635


آیا نگران از بین رفتن غضروف زانوی خود هستید و نمیدانید بهترین قرص غضروف ساز چیست؟ نگران نباشید. پاسخ این سوال را می توانید در این قسمت بخوانید.

این روزها میبینیم افرادی را که از درد زانو رنج می برند. درد زانو و آرتروز زانو اغلب به دلیل از بین رفت غضروف زانو به جهت عادت نادرست زندگی و یا شرایط کاری و زندگی پیش می آید که دراین صورت قرص غضروف  ساز تجویز می شود. اگر قصد استفاده از قرص غضروف ساز را دارید ولی نمی دانید بهترین قرص غضروف ساز چیست با ما همراه شوید.

بهترین قرص غضروف ساز 

قرص تریپل فلکس (Triple Flex) یکی از انواع قرص غضروف ساز می‌باشد که حاوی 3 ترکیب مورد نیاز برای ساختمان مفصل و غضروف است. این 3 ترکیب عبارتند از: گلوکزامین، کندروئیتین و متیل سولوفونیل متان (MSM).

گلوکزامین که توانایی کاهش درد آرتروز را دارد. کندروئیتین که جهت ساخت کلاژن که ترکیبی ضروری برای استحکام بافت مفصلی است و متیل سولوفونیل متان که منبع مهم تامین گوگرد در مفاصل بوده و علاوه بر کاهش درد، دارای اثرات ضد التهابی بر مفاصل است.

مقدار و نحوه مصرف قرص غضروف ساز

میزان دقیق مصرف این دارو باید توسط پزشک متخصص تعیین گردد. به طور معمولقرص تریپل فلکس به صورت 3 بار در روز مصرف می‌شود و تاثیر گرفتن از آن حداقل به 4 الی 6 هفته زمان نیاز دارد.

نکاتی که در رابطه با مصرف قرص تریپل فلکس باید بدانید

چنانچه مبتلا به دیابت هستید این دارو را بااحتیاط مصرف کنید.
مصرف این مکمل در زنان باردار و شیرده و یا کسانی که به غذاهای دریایی حساسیت دارند باید با نظر پزشک صورت گیرد.
دارو را در جای خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.


منبع:الو دکتر

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد