آپارتمان 5 طبقه در برج الهیه تهران با روکش طلا + عکس


تاریخ :پنجشنبه,۳ مرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1409


یکی از آپارتمان های لاکچری الهیه که در فضای مجازی هم شهرت فراوان پیدا کرده پنج طبقه تک واحدی است و یک پروژه فوق لوکس است که همه متریال کار از خارج از کشور واده شده.

آپارتمانهای لاکچری

به گزارشروزنامه شهروند: از سرامیک و شیرآلات گرفته تا آسانسور و کابیت و حتی چهار بار از ایتالیا برای اندازه گیری در های این آپارتمان به ایران آمده اند! همچنین قرار است در رم ساخته شده و وارد کشور شود.

آپارتمانهای لاکچری

نکته دیگر جنس موادی است است که خانه را با آن ساخته اند. بدنه لابی روکش چرم دارد و در و دیوار با برنز کار شده و حتی در سرویس میهمان شیشه هایی کار گذاشته شده که در آن الیاف طلا به کار رفته است! نازک کاری هایی از جنس طلای این ساختمان هنوز تمام نشده و احتمالا چند ماه زمان می خواهد تا آماده تحویل شود.

به گفته مشاوران املاک حاضر در منطقه قیمت این دست خانه ها از متری ۱۱۰ میلیون تومان هم عبور کرده و گاهی به صد ها میلیارد تومان می رسد چرا که اغلب با توجه به امکانات لاکچری به کار برده شده در این خانه ها قیمت میلیاردی آن ها تغییر می کند.


منبع:فرانگر

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد