سقوط دردناک یک انسان از هواپیمای در حال پرواز ! +عکس


تاریخ :یکشنبه,۱۲ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :2769


اقتصاد نیوز:گاهی برخی تصاویر به شکل تصادفی ثبت می شوند، اما تا سال ها بعد به شدت اثر گذارند. ماجرای تصویر ضمیمه این مطلب نیز یکی از همین موارد است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، نوجوان ها معمولا اهل چالش و مایل هستند مرتب تجربه کسب کنند. یکی از اقدامات جیب و مرگبار معاصر را می توان اقدام یک پسر ۱۴ ساله دانست که در فرودگاه سیدنی به کام مرگ کشیده شد. این پسر ۱۴ ساله در یکی از چرخ های هواپیما پنهان شد. او تصور می کرد می تواند با این روش از مرز خارج شود و سفری مهیج را آغاز کند، غافل از این که چنین کاری باعث مرگ وی می شود.

همانطور که می توان حدس زد به محض تیک آف هواپیما، این نوجوان کشته شد. اما این عکس کمیاب و دردناک چگونه گرفته شد؟ یک عکاس آماتور، بی خبر از همه جا در حال عکاسی بود که حین عکاسی خود به شکل تصادفی تصویری از نوجوان مذکور که کیت ساپسفورد، نام داشت گرفت.

عکاس آماتور استرالیایی؛ جان گیلپین، عکس هایی از هواپیما را ثبت کرده بود که بین این عکس ها عکس سقوط کیت نیز وجود داشت. نکته شوک آور این بود که تا زمان چاپ عکس ها، جان از عکسی که ثبت کرده بود بی خبر بود. این عکس ها هفته بعد توسط مجله لایف خریداری و چاپ شد.

سقوط از هواپیمای در حال حرکت


منبع:اقتصاد نیوز

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد