عکسی وحشتناک از حمله مارهای سمی به پلدختر سیل زده! + جزییات


تاریخ :جمعه,۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1032


رکنا: بالاخره پیش بینی مردم منطقه سیل زده پلدختر در مورد حضور مارهای سمی در شهر پس از سیل به حقیقت پیوست و آنها حضور این مارها را به چشم خود دیدند که باعث رعب و وحشت مردم بخصوص کودکان شده است.

عکسی وحشتناک از حمله مارهای سمی به پلدختر سیل زده! + جزییات

به گزارش رکنا، بعد از وقوع سیل ۱۲ فروردین ۹۸ در شهرستان پلدختر و پیامد آن ورود گل و لای به منازل و کوچه های شهر بر اساس تحقیقات انجام گرفته در شهرهای دیگر سیل زده، بنابر رسالت خود مبنی بر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه و مسئولین بارها در همین رسانه اعلام نمودیم، با گرم شدن هوا و عدم نظافت جداول، ورود مار، عقرب، سوسک و سایر حشرات موذی در منازل حتمی است و چندین و چندین بار اطلاع رسانی شد تا اینکه امروز چهارشنبه مورخه ۱۸ اردیبهشت بعد از دیدن سگهای ولگرد، عقرب و سوسک، اولین مار سمی بزرگ در جدول یکی از کوچه های منتهی به میدان جهاد مشاهده و باعث رعب و وحشت در بین مردم خصوصاً کودکان این منطقه شد.
انتظار می رود دستگاه های متولی شامل مدیریت بحران، شهرداری، شبکه بهداشت، دامپزشکی، محیط زیست و.... ضمن اطلاع رسانی به مردم نسبت به اقدامات دیگر از جمله لایروبی جداول اقدامات لازم را انجام دهند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد