صحنه‌ای که مسافران هواپیما را شوکه کرد | مجله پادرا

صحنه‌ای که مسافران هواپیما را شوکه کرد+عکس


تاریخ :دوشنبه,۱ مهر ۱۳۹۸
تعداد بازدید :2109


اگر تا به حال صندلی خود را در هواپیما انتخاب نکرده اید باید بدانید ممکن است، صندلی شما در کنار یک فرد خرناس کش یا یک آدم بی ملاحظه که دوست دارد در هواپیما لم بدهد و حتی یک اسب قرار بگیرد. مانند اتفاقی که به تازگی در یکی از هواپیماهای مسافربری خطوط هوایی هواپیما رخ داد.

مسافرانی که هفته پیش با یک هواپیمای شرکت امریکن ایرلاینز از شیکاگو عازم شهر اوماها واقع در ایالت نبراسکا آمریکا بودند، با دیدن یک اسب راهنما در داخل هواپیما شوکه شدند. بلافاصله تعدادی از مسافران با تلفن های همراه خود تصاویری از این اسب کوچک تهیه کردند. در یکی از ویدئوهای منتشر شده از این صحنه، این اسب در حال چرت زدن در داخل هواپیما دیده می شود. این ویدئو ابتدا توسط یک کاربر و با کپشنی طنز منتشر شد. او در کپشن این ویدئو نوشت : " امروزه دوست داریم تا مسافرت خود را با نظامیان در حال انجام وظیفه، خانواده هایی با کودکان زیر ۳ سال و اسب ها تجربه کنیم. "

صاحب این اسب راهنما در گفتگو با یکی از صفحه های اینستاگرام گفت از آنجا که به سگ راهنما آلرژی دارد چند سال است که از اسب راهنما استفاده می کند.

مسافر هواپیما


منبع:بانکداری ایرانی

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد