پرواز عروس پولدار تهرانی بالای سر مردم در میدان آرژانتین خبرساز شد + عکس


تاریخ :یکشنبه,۱۸ فروردین ۱۳۹۸
تعداد بازدید :2036


ویدئویی از یک عروس لاکچری در فضای مجازی پخش شده است که این عروس را بر فراز آسمان خیابان آرژانتین تهران نشان می داد و باعث شد کاربران این عروسی را با یک عروس و داماد که در بدو تشکیل زندگی شان در حال جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان در جوانرود کرمانشاه بودند مقایسه کنند.

عروس تهرانی

به گزارش فرانگر انتشار کلیپی از گوشه های یک مراسم ازدواج در شهر تهران که عروس پولدار روی صندلی با بادکنک های سفید به پرواز درآمده این روزها خبرساز شده است؛ رویدادی که به زعم جامعه شناسان تشدید فاصله طبقاتی و تلاش مرفهان برای افزایش فاصله شان با دهک های پایین جامعه تلقی می شود. کاربری نوشت: دم زوج جوانرودی گرم که اومدن شادیشون رو با شاد کردن مردم سیل زده کامل کنن. کاربر دیگری نوشت: کاش اگه می خوایم لاکچری بازی هم کنیم توخلوت انجام بدیم این روزها خیلی از مردم یا گرفتار سیل هستند یا در تامین مخارج روزمره شون هم موندن و با دیدن این صحنه ها فقط دلشون خون میشه.

عروس تهرانی

کاربری هم نوشت: فعلا وقت این حرفا نیست.حفظ وحدت ازهمه مهم تره ،آیا این جور پست ها جز قراردادن مردم در مقابل هم وایجاد نفرت از هموطن نتیجه دیگه ای داره؟


منبع:فرانگر

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد