عکسی از گدای شاسی بلند سوار لو رفت | مجله پادرا

گدای شاسی بلند سوار لو رفت+عکس


تاریخ :چهارشنبه,۲۲ آبان ۱۳۹۸
تعداد بازدید :2849


مرد میانسالی که در خیابان از مردم گدایی می کرد در واقع صاحب یک خودروی شاسی بلند آخرین مدل بود.

به گزارش ثریا عکس مرد گدایی که در حال بازکردن درب خودروی شاسی بلند خود در یکی از خیابان های شهر "بوگور" در جاوه غربی اندونزی بود سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی این کشور به پا کرد. روز چهارشنبه "هِری کارنادی"، رئیس آژانس نظم عمومی منطقه بوگور گفت: این مرد که نامش "آباه" است اغلب در یکی از چهارراه های اصلی شهر از رانندگان گدایی می کند.

گدا

او با تأیید این عکس گفت: "بله، این درست است. این مرد یک خودرو شاسی بلند دارد. "در این عکس که روز دوشنبه تهیه شده است این مرد میانسال را در حال باز کردن درب یک خودروی شاسی بلند نشان می داد. در آن زمان هری به همراه همکارانش در حال انجام عملیات پاکسازی بنر های غیرقانونی از سطح شهر بودند. با این حال افراد متکی حاضر در این محل پس از دیدن هری و مأموران دچار وحشت شدند و خیال کردند قصد دستگیری آن ها را دارند.

در عکس منتشر شده آبه که کلاه بر سر دارد و پیراهن سفید پوشیده به قصد فرار در حال باز کردن درب خودروی خود دیده می شود. پس از انتشار این عکس تصاویر دیگری که این مرد را در حال گدایی از رانندگان نشان می داد، منتشر شد. در ویدئوی منتشر شده این مرد میانسال در حالی که از رانندگان عبوری درخواست پول می کند دیده می شود. در انتهای ویدئو پس از آنکه یک راننده زن محجبه به این مرد کمک می کند فیلمبردار به او نزدیک شده و جمله ای را خطاب به این مرد درباره اینکه او را به خوبی می شناسد (می داند گدا نیست) می گوید.


منبع:خبرگزاری ثریا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد