زیبایی این پسر مادرش را به دردسر انداخت+عکس


تاریخ :پنجشنبه,۱۴ تیر ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2264


رکنا: این پسر خوشگل چینی به خاطر تفاوت با چهره مادرش مجبور به تست دی ان ای شدند.

زیبایی این پسر مادرش را به دردسر انداخت+عکس

پسر چینی که از مادرش زیباتر بود باعث شد تا همه ی به مادر این پسر شک کنند که متعلق به ارتباط وی با شوهرش نباشد که در نهایت این خیال درست از آب درآمد. مادر چینی بعد از پاسخ آزمایش «DNA» که نشان می‌داد پسری که 28 سال بزرگش کرده، پسر واقعیش نیست قلبش شکست.شوهر سابق او شک کرد و خواهش این آزمایش را داد زیرا او نمی‌توانست درک کند چگونه پسر آن‌ها می تواند این قدر خوش قیافه باشد.

مادر پسر جوان میگوید که از وقتی پسرش به جهان آمده رفقا و خانواده همه ی وقت درمورد چهره متفاوت طفل و اینکه در سنجش با پدر و مادرش چقدر زیباتر هست حیرت زده میشدند. در طول سال ها همه ی این نظرات بذر شک و تردید را در ذهن شوهر زن کاشت و ازدواج آن‌ها را تحت تاثیر قرار داد.

تمام بحث هایی که خوش قیافه بودن پسر ایجاد کرد در نهایت منجر به طلاق شد، اما این جدایی برای از میان بردن شک مرد کافی نبود. آن‌ها در سال «2004» جدا شدند اما هفت سال بعد، مرد تقاضای آزمایش «DNA» کرد تا مطمئن شود پسری که آن‌ها با هم بزرگ کرده اند واقعا از گوشت و خونشان هست.

نتیجه آزمایش نشان داد که حق با پدر بوده و این پسر پسر حقیقی آن‌ها نیست. هر دو از این خبر غمگین شدند و نمیخواستند یقین کنند. در سال «2016» آزمایش دیگری دادند اما باز هم نتیجه همان بود. این پسر در سال «1989» در بیمارستانی در شانگهای به جهان آمد و مادرش هنگام تولد شک کرد که او عوض شده هست.

اما بیمارستان از توضیح دادن به این خانواده امتناع کرد، زیرا آن‌ها نمی‌توانستند مدارک آن زمان را پیدا کنند. آن‌ها از بیمارستان شکایت کرده و امیدوارند والدین حقیقی وی را پیدا کنند و هیچ راهنمایی ندارند جز اینکه والدینش به همان اندازه خوش قیافه میباشند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


پاسخ
avator
م
۱۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹:۱۷
اینکه مادرش تردید داشته که بچه عوض شده چه ربطی به این داشته که شوهرش شک کند مطلب خیلی بی مفهموم بود


  star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
  مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
  هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد