با این کارها همسر خود را در مسیر خیانت قرار میدهید


تاریخ :جمعه,۱۱ آبان ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1592


معمولا خیانت ها از جانب مردان انجام می شود و علت خیانت همه مردان متفاوت است اما گزارشات انجام شده نشان می دهد که اکثر خیانت ها به دلیل رفتارهای اشتباه زنان در زندگی می باشد.

به گزارش بهداشت نیوز، متاسفانه مشکل خیانت در برخی از مردان مشاهده میشـود که در نهایت موجبات تخریب روابط خـانـواده را ایجاد می کند ؛ مردان بیش از زنان در زندگی مشترک خیانت می کنند و از سن 28 تا 50 سالگی بیشترین خیانت ها از سوی مردان انجام می شود.

 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که به چه علتی مردان به زنان خیانت می کنند ؟ اگر می خواهید بدانید چه علتی برای خیانت مردان وجود دارد پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه کنید تا پاسخ پرسش خود را بیابید.

 

ولی سوالی که پیش می آید این است که واقعا دلیل بی وفایی و خیانت مردان چیست؟ شاید باور نکنید، ولی این مسئله همیشه بخاطر روابط جنسی نیست و این حقیقت بعد از مصاحبه با تعدادی از مردان بعد از خیانت حاصل شده است .

 

در کل دلیل خیانت مردان برای همه مردان مشابه نیست و تفاوت هایی دارد اما ریشه ی اکثر آنها در رفتارهای همسرانشان است که این بخش از نمناک را به بررسی برخی از این رفتارها خواهیم پرداخت پس خانم ها این مطلب را به عنوان یک زنگ خطر بدانند و تا حد ممکن از انجام چنین رفتاری خودداری کنند .

 

1- مراقب خود نیستید و به خود اهمیتی نمیدهید

شما نمی توانید همسر خوبی باشد مگراینکه مراقب خود باشید.بهترین همسر کسی است که مراقب سلامت هیجانی, روحی و جسمی خود باشد چرا که با داشتن این سه مهم در رابطه زناشویی و ارتباط روحی و عاطفی موفق خواهید بود.

 

2- زیاد غر می زنید

مطالعات زیادی نشان داده است که غر زدن زیاد مهم ترین عامل جدایی زوج ها و نارضایتی آنها از یکدیگر است.به یاد داشته باشید که همسر شما نباید طبق برنامه ریزی و خواسته ی شما همه کارهایش را انجام دهد پس غر نزنید.

 

3- همسر خود را نادیده می گیرید

سپری کردن زمان زیاد با همسر دلیل بر تکراری شدن و.. نیست بلکه باید ابراز محبت شما نسبت به همسرتان مداوم باشد البته به اندازه.

 

4- شنونده ی خوبی نیستید

شاید فقط تکان دادن سر به نشانه موافقت و یا شنیدن صحبت های همسرتان بسیار ساده باشد اما عواقب سختی به دنبال خواهد داشت چرا که توجه شما به صحبت های همسرتان برای او اهمیت زیادی دارد واگر او این را از شما نبیند.....

 

5- در مورد مشکلات با هم صحبت نمی کنید

نادیده گرفتن مشکلات آنها را ناپدید نمی کند بلکه بسیاری از مشکلات با نپرداختن به آنها بدتر میشوند و در نتیجه میتوانند موجب خشم و... شوند

 

6- در موافقت با همسرتان لجوج هستید

این عمل نتیجه ای جز عصبانیت و مرافعه نخواهد داشت.

 

7- عشق همسرتان را تست می کنید

اگر به فکر این هستید که بفهمید همسرتان چقدر عاشق شماست و در این راه تلاش میکنید؛ بدانید که به نتیجه خوبی نخواهید رسید شما باید عشق خودتان نسبت به همسرتان را تست کنید

 

8-به همسرتان در جمع توهین می کنید

چیزی بدتر از توهین کردن به همسرتان در جمع نیست چرا که اگر در تنهایی خود بدترین دعواها را سپری کنید بخشش بسیار راحت تر است تا اینکه در جمع با همسرتان حتی بلند صحبت کنید.

 

9- در وقت گذرانی با دوستانتان زیاده روی می کنید

رابطه و گذراندن وقت با دوستان تاثیر خوبی بر روحیه و زندگی انسان دارد اما اگراین روابط تعادل زندگی شما را به هم بریزد می تواند به همان اندازه تاثیر منفی بگذارد.

 

10- از همسرتان پیش کسی گلایه می کنید که بسیار اشتباه است

هرگز مادر, خواهر ... را برای گلایه کردن به خانه خود دعوت نکنید یا به خانه آنها برای گلایه از همسرتان نروید اگر از همسرتان گله دارید مستقیم و به نحو درست با خود او در میان بگذارید


منبع:بهداشت نیوز

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد