رپورتاژ آگهی

چگونه صندلی را برای میز ناهار خوری خود انتخاب کنیم

  0
  میز ناهار خوری

  تصاویر قهرمان / گتی ایماژ

  از یکمیز ناهار خوری خیره کننده عبور نکنید فقط به این دلیل که خرید و قیمت میز ناهار خوری میز صندلی ندارد. میز و صندلی های شما لازم نیست با هم مطابقت داشته باشند. صندلی های شما باید متناسب با مقیاس و سبک میز شما باشد. در اینجا خرید و قیمت میز ناهار خوری نحوه انتخاب صندلی برای میز غذاخوری خود آورده شده است:

  میز و چیدمان مادر و دختر در اتاق ناهارخوری

  مقیاس

  برای راحتی ، مقیاس مربوط به میز و صندلی غذاخوری شما باید سازگار باشد.

  اگر از بالای میز تا کف اندازه بگیرید ، بیشترخرید و قیمت میز ناهار خوری از ۲۸ تا ۳۱ اینچ ارتفاع دارند. ارتفاع ۳۰ اینچ متداول ترین است. از بالای صندلی تا کف ، صندلی های ناهار خوری مرتباً از ۱۷ تا ۲۰ اینچ ارتفاع دارند. این بدان معناست که فاصله صندلی از رومیزی می تواند از ۸ تا ۱۴ اینچ باشد.

  یک غذاخوری معمولی مسافت ۱۰ تا ۱۲ اینچ را راحت ترین می داند ، اما با خرید و قیمت میز ناهار خوری توجه به ضخامت رومیزی ، ارتفاع پیش بند و اندازه غذاخوری متفاوت است.

  ارتفاع صندلی

  برای اینکه مسافت از ارتفاع تا میز تا ارتفاع را راحت می دانید ، یک میز (یا میز) را با ترکیبی از صندلی های مختلف امتحان کنید.

  می توانید به یک فروشگاه مبلمان که تعداد زیادی آشپزخانه و غذاخوری به خرید و قیمت میز ناهار خوری نمایش گذاشته شده مراجعه کنید. یا ، به راحتی هنگام صرف غذا به سطح راحتی خود توجه کنید. یک نوار اندازه گیری کوچک در کیف یا جیب خود داشته باشید تا بتوانید فاصله دقیق را هنگام یافتن متناسب با آن یادداشت کنید.

  فقط از بالای میز تا نشیمن اندازه گیری نکنید. اگر میز پیش بند نیست ، از خرید و قیمت میز ناهار خوری پایین رومیزی تا لبه بالایی صندلی صندلی اندازه بگیرید. اگر میز دارای پیش بند است ، از پایین پیش بند تا بالای نشیمن اندازه بگیرید.

  توجه داشته باشید که صندلی صندلی سخت است یا روکش دار. صندلی های روکش دار هنگام نشستن متراکم می شوند. اگر بالشتک ضخیم باشد ، ممکن است فشرده سازی قابل توجه باشد. برای خرید و قیمت میز ناهار خوری به دست آوردن یک قرائت دقیق ، از بالای صندلی تودوزی تا زمین در حالی که صندلی خالی است ، اندازه گیری کنید و سپس هنگام نشستن از شخصی بخواهید که آن را دوباره اندازه گیری کند. تفاوت این دو را به فاصله ایده آل میز تا نشیمن خود اضافه کنید.

  نکته: اگر برای آزمایش ارتفاع مختلف صندلی و میز به یک فروشگاه مبلمان مراجعه می کنید ، به فروشنده بگویید چه کاری انجام می دهید تا جایگاه خود را در لیست “بالا” از دست ندهد.

  عرض و عمق

  مقیاس فقط مربوط به ارتفاع سازگار نیست. شما همچنین به صندلی هایی نیاز دارید که در واقع خرید و قیمت میز ناهار خوری زیر میز شما قرار بگیرند. اگر چنین نشود ، غذاخوری های شما احساس راحتی نخواهند کرد و به میز و صندلی آسیب می رسانید.

  صندلی هایی که در هر انتهای میز ناهار خوری مستطیلی یا بیضی شکل قرار می دهید باید بدون برخورد به پایه های میز ، و یا در پایه پایه یا پایه پایه ، زیر میز بلغزانند. این دستورالعمل ها همچنین برای خرید و قیمت میز ناهار خوری همه صندلی هایی که با میزهای مربع و میز استفاده می کنید ، اعمال می شوند.

  اگر می خواهید از دو یا چند صندلی در هر طرف بلند میز استفاده کنید ، مطمئن شوید که جایی برای کشیدن آنها در زیر دست انداختن یکدیگر یا پایه میز یا پایه های آن وجود دارد. اگر صندلی های صندلی لمس شود ، غذاخوری ها احساس تنگی و ناراحتی نزدیک می کنند. همین امر در خرید و قیمت میز ناهار خوری مورد میزهای گرد نیز صادق است. بین هر صندلی حداقل دو اینچ فاصله بگذارید.

  بازو و ارتفاعات پشت

  اگر از صندلی های ناهار خوری با بازو در هر نوع میز استفاده می کنید ، اطمینان حاصل کنید که خرید و قیمت میز ناهار خوری قسمت بالای بازوها پایین رومیزی یا پیش بند را مسواک نزده و دست انداز نمی کند. علاوه بر آسیب غیر قابل اجتنابی که بازوهای صندلی شما متحمل خواهد شد ، ممکن است غذاخوری ها نتوانند به اندازه کافی نزدیک میز بنشینند تا راحت غذا بخورند.

  نگرانی مقیاس نهایی هنگام انتخاب صندلی برای میز اتاق میکس ، تفاوت بین ارتفاع میز و ارتفاع کلی صندلی است. مطمئن شوید که خرید و قیمت میز ناهار خوری پشتی صندلی های شما بلندتر از بالای میز است. بلندتر بهتر است ، اما اختلاف ارتفاع دو اینچ حداقل مطلق است. در غیر این صورت صندلی ها به صورت چمباتمه به نظر می رسند.

  سبک

  علاوه بر انتخاب میز و صندلی در مقیاس سازگار ، قطعات باید در کنار هم خوب به نظر برسند. سبک ها نیز باید خرید و قیمت میز ناهار خوری سازگار باشند.


  سایت جامع آبنما و تجهیزات استخر، ارتاب شاپ

  مقاله قبلی

  عکسی از سحر دولتشاهی در کنار پدر و مادر با کلاسش

  مقاله بعدی

  بیشتر در رپورتاژ آگهی

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *